Samenstelling Bestuur:

    Benoemd Aftredend  
Voorzitter Vincent van der Meer 20-03-2012 2021
Penningmeester Ruud Wiegman 08-03-2005 2020

Secretaris Inge van de Baan 22-03-2016 2019
Bestuurslid Opleidingen Rick van Beek 18-03-2014 2021
Bestuurslid Sport René Kliffen 20-02-2001 2020
Bestuurslid Waterhulpverlening
& Rampenbestrijding
Bart van Beek 18-03-2014 2019

Bestuurslid Algemeen Niels De Winter 27-03-2018 2021

 

Voor vragen aan het Dagelijks bestuur kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor vragen aan het bestuur kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.